Візитка професії «Психолог»

5555 листопада 2018 у межах профорієнтаційної роботи доцент кафедри авіаційної психології Злагодух Вікторія Вікторівна провела майстер-клас «Візитка професії «Психолог» у загально освітній школі №231 Оболонського району м. Києва.

В ході майстер-класу було проведено експрес діагностику професійно важливих якостей та визначили тип професій за допомогою тесту Клімова.

Школярі були ознайомлені з різними спеціальностями, за якими здійснюється підготовка у Національному авіаційному університеті, зокрема у Навчально-науковому гуманітарному інституті. Представлений докладний опис спеціальності психологія та викладацький склад кафедри авіаційної психології.

Під час інтерактивного заняття було обговорено зміст роботи психолога, різні напрями психологічної науки в яких можна буде реалізувати свій потенціал після завершення навчання, представлено організації та установи з якими співпрацює кафедра авіаційної психології за метою закріплення теоретичних знань на практичному досвіді.

Профорієнтаційні заходи на даний час мають велику актуальність, адже допомагають формувати уявлення майбутніх абітурієнтів по навчання у вищих навчальних закладах, допомагають зробити правильний вибір професії та отримати якісну освіту.

3

4

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве