Німецька мова в авіаційній галузі

5552 листопада 2018 року в рамках переддипломної практики магістр-практикант кафедри іноземної філології Прокопчук Дар’я Сергіївна (керівник – викладач кафедри іноземної філології Сабітова Алла Павлівна) провела в Гете-інституті у місті Києві бесіду «Німецька мова в авіаційній галузі – актуальність чи повага до минулого?».

На зустрічі були присутні студенти-філологи другого курсу, а також слухачі, які вивчають німецьку мову.

Магістрант-практикант у невимушеній атмосфері обговорила зі студентами важливість німецької мови в авіаційній галузі та причини, чому авіація та німецька мова тісно пов’язані. Студенти жваво та з великим задоволенням дискутували на цю тему, наводили приклади та факти, чому в авіації потрібні висококласні перекладачі німецької мови, наголосили, що обрали німецьку мову як другу іноземну, щоб покращити свої знання німецької, що були закладені в школі, пізнати культуру Німеччини а оскільки авіаційна галузь у Німеччині дуже розвинута (приклад – компанія LUFTHANSA), зацікавилися перспективою вивчати ще й авіаційну тематику.

viber image1

viber image2