Будні перекладачів-юристів

5556 вересня 2018 року студенти спеціальності 035 «Філологія» Ірина Філоненко та Людмила Філоненко провели виховний захід про професію перекладача у юридичній сфері, адже для випускників спеціальності така тема досить актуальна.

Магістранти розповіли про свій досвід роботи у юридичній фірмі. Перш за все вони акцентували увагу майбутніх перекладачів-практиків на необхідності поглибленого вивчення мови. Також порекомендували студентам здобувати навички для виконання перекладів як в письмовій, так і в усній формі. І наголосили на тому, що основні принципи, яких має дотримуватись перекладач - це точність та досконалість перекладу. Нарешті, магістранти поділилися кумедними, курйозними і несподіваними випадками зі своєї практики перекладачів.

фото 1 новина НАУ

фото новина НАУ