Новітні технології авіації у XXI ст.

5551 листопада 2018 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбувся диспут зі студентами І курсу під керівництвом старшого викладача Шульги Т.В. Студенти 105 групи НН АКІ Скороход Олександра, Шулежко Антон, Маринич Ярослав, Прибильський Денис та інші виступили з доповідями та відео презентаціями на тему: «Новітні технології авіації у XXI ст.» з наступним їх обговоренням.

Особливу увагу учасники диспуту приділили перспективам  розвитку світової  авіаційної галузі та ролі  України на міжнародному  ринку літакобудування. Було розглянуто та проаналізовано відеоматеріали новітніх розробок літаків та високих технологій сучасної авіації, представлених на найбільших авіасалонах світу.

Важливим результатом зустрічі стало зростання ініціативності та рівня мотивації студентів до оволодіння навиками фахової англійської мови, які стануть надійною основою професійного успіху на міжнародному ринку праці.

Адреса Інституту:

Дирекція Інституту: