Переймаємо передовий досвід європейської освіти

555З 21 по 27 жовтня 2018 року викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти доценти Кокарєва А.М., Хоменко-Семенова Л.О., старші викладачі Демченко Н.І. та Проскурка Н. М., проходили стажування у Академічному співтоваристві Михайла Балудянського (м. Кошице, Словаччина).

Стажування відбувалось за Міжнародною програмою наукового стажування «Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції».

Стажування проходило в університетах Словаччини та Чехії. Зокрема, викладачі ознайомилися з особливостями навчального процесу та умовами навчання Університету ім. Томаша Баті в м.Злін (Чехія), який є кращим рейтинговим ЗВО Чехії; Університету ім. Яна Евангеліста Пуркіне, в м. Усті над Лабем (Чехія); Університету ЕДІ в м. Дубніца над Вагом (Словаччина); Освітнього навчально-консультаційного центру Центрально-европейського університетету м. Кошице (Словаччина).

У стажуванні також взяли участь викладачі низки університетів України. Учасники стажування мали можливість комплексного вивчення ефективних практик, актуальних питань європейської освіти та науки, відповідних нормативно-правових документів. Взяли участь в започаткованій серії науково-практичних семінарів та консультацій за участі викладачів та науковців європейських університетів.

За результатами стажування учасники отримали сертифікати та опублікували статті в науковому журналі «Scientific letters of Academic society of Michal Baludansky»).

Адреса Інституту:

Дирекція Інституту: