Визначено переможців ІХ Міжнародного конкурсу

555У жовтні 2018 року традиційно на базі кафедри української мови та культури проходив перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Головною метою конкурсу, проводиться вже дев’ятий рік поспіль, є вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами. Мовно-літературний конкурс – це справжнє свято знань, яке об’єднує навколо української мови талановитих учнів, студентську молодь, педагогів, батьків. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

В читальній залі бібліотеки Національного авіаційного університету зібрались студенти, щоб виконати творчі роботи на теми, пов’язані з культурою, мораллю, історією українського народу. Учасники конкурсу мали нагоду висловитися актуальних проблем, які піднімаються сьогодні в Україні. Студенти різних спеціальностей та напрямків підготовки продемонстрували глибокі знання рідної мови, творчі здібності, кмітливість та ерудицію.

До складу журі увійшли д-р. філол. н., завідувач кафедри української мови та культури Бурлакова Ірина Вікторівна, канд. філол. наук Сібрук Анастасія Володимирівна та канд. філол. наук Сенчило Надія Олексіївна. Переможцями І туру стали студенти Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Навчально-наукового інституту комп’ютерних технологій, Факультету економіки та бізнес-адміністрування та Факультету транспортних технологій: Василенко Ліана, Олійник Євгеній, Халипенко Юлія, Токарська Марина, Малукало Олександр, Котель Ірина.

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував! Тож побажаємо переможцям першого туру творчої плідної праці і яскравих перемог!

IMG-2e70c57be3ad5162a29c29ccaad458c8-V

IMG-6091ffcf88db0fb80e01ae5964e8dfe1-V