Міжнародний семінар за участі викладачів НН ГМІ

55526 жовтня 2018 року в рамках Міжнародної програми наукового стажування відбувся міжнародний семінар «Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції», організований Академічним співтовариством Михайла Балудянського (м. Кошице, Словаччина).

Учасниками семінару стали представники Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету технологій та дизайну, Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», Національного університету біоресурсів та природокористування України, Вінницького аграрного університету, Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету та ін.

Основною метою заходу було обговорення питання реформування вищої освіти Україні в контексті євроінтеграції, а також здійснення обміну досвідом між університетами України та Європи.

У рамках панельної дискусії Національний авіаційний університет представила заступник директора Навчально-наукового гуманітарного інституту з науково-методичної роботи та міжнародної діяльності Кокарєва А. М., яка докладно розповіла про особливості, пріоритетні завдання та виклики впровадження освітньої реформи в НАУ. Також Анжеліка Миколаївна ознайомила учасників з міжнародними освітніми програмами та проектами, які реалізовує університет та НН ГМІ зокрема.

Також на семінарі виступила доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ Хоменко-Семенова Л. О., представивши новий проект інституту Центр підтримки студентських ініціатив «StartFly».

За результатами роботи семінару представники університетів налагодили контакти для співпраці в межах низки проектів, зокрема міжнародного освітнього проекту «Еразмус +».

IMG-6c59c22c285579a4611c533603652556-V

IMG-c4cad8a191eee1aed0e9e944ace14130-V