Проект IBS Education «Університетська зміна»

5551 листопада 2018 року керівник Центру підтримки студентських ініціатив «StartFly»Леся Хоменко-Семенова та завідувач навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Марія Патруль взяли участь в профорієнтаційному заході, організованому Відділом по роботі зі студентами НАУ.

Захід проходив у рамках проекту «Університетська зміна» IBS Education, який сприяє знайомству майбутніх абітурієнтів з 12 кращими ЗВО Києва, серед яких Національний авіаційний університет.

Марія Патруль провела профорієнтаційний тренінг, який дає змогу учням визначитися з вибором майбутньої професії з урахуванням всіх їх здібностей, потреб і бажань.

Леся Хоменко-Семенова продемонструвала майбутнім абітурієнтам низку проектів, які реалізовуються в НАУ, ознайомила їх з роботою Центру, який сприяє розвиткові творчого потенціалу студентів.

Учні лишилися щиро вдячними організаторам заходу. Щиро дякуємо Відділу по роботі зі студентами за співпрацю, адже лише працюючи в команді можна досягти високого результату!

Адреса Інституту:

Дирекція Інституту: