Стартував інноваційний проект «StartFly»

555Шановні колеги та студенти! У нашому інституті стартував інноваційний проект «StartFly» – Центр підтримки студентських ініціатив. Метою створення Центру є сприяння самореалізації студентів, розвиткові їх творчого потенціалу; реалізації проектів молоді; патріотичне виховання студентів; підвищення рівня їх мобільності; креативна співпраця викладачів і студентів.

Центр створено за ініціативи директора НН ГМІ Ягодзінського С. М. та відділу по роботі зі студентами НН ГМІ. Модератор Центру – доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ Хоменко-Семенова Л. О.

Чекаємо кожного в нашій креативній команді!

Startfly

Адреса Інституту: