Виконавчий директор EcoCARE Pacific Trust – гість НАУ

5554 жовтня 2018 року за сприяння колективу Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти, а також Товариства молодих учених інституту відбулася зустріч-презентація «Сталий розвиток та ЕкоКЕР Україна».

Доповідачем був Расселл Тейлор – науковий співробітник MacMillan Brown Centre for Pacific Studies (Нова Зеландія), виконавчий директор та співзасновник EcoCARE Pacific Trust (University of Canterbury, м. Крайстчерч, Нова Зеландія) та співзасновник і член правління EcoCARE Ukraine | ЕкоКЕР УА, доктор філософії в галузі міжнародного розвитку.

У ході презентації молоді вчені мали змогу ознайомитись із роботою фонду, який за роки існування реалізував низку інноваційних проектів, що значно покращили рівень життя людей та ефективність функціонування загальноосвітніх шкіл, університетів та медичних закладів королівства Тонга, що в Тихому океані, та стан довкілля.

По завершенню презентації пан Тейлор зустрівся з представниками адміністрації НАУ – проректором з навчальної роботи А.Г. Гудманяном, директором НН ГМІ С.М. Ягодзінським, заступниками директора НН ГМІ Алпатовою О.В., Кокарєвою А.М., Івановою Ж.Є., а також завідувачем кафедри англійської філології і перекладу Сидоренком С.І. У ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці з центром EcoCARE Pacific Trust, окреслені шляхи координації зусиль у виробленні стратегій академічної мобільності та співучасті в актуальних наукових і освітніх проектах.

IMG 4802

IMG 4826

IMG 4843

IMG 4847

IMG 4849

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве