Я і моє ім’я

55525 квітня 2018 року в читальній залі «Clever Spaсe» НТБ НАУ старший викладач кафедри української мови та культури Тетяна Чухліб провела для студентів квест «Я і моє ім’я».

Студенти-першокурсники напередодні сумлінно працювали, шукаючи цікавинки про значення своїх імен, поширення їх відповідників серед інших народів світу, дізнавалися про відомих українців, які мали або ж мають такі імена, про використання найпоширеніших імен в українському фольклорі – казках та народних піснях. Імена людей – це історія кожного народу, вони є відображенням побуту, вірувань, сподівань, фантазій, художньої творчості народу.

Учасники заходу демонстрували підготовлені презентації про власні імена, називали якості, притаманні носіям тих чи інших імен, зіставляли зі своїми рисами вдачі. Відбулося жваве обговорення цікавих фактів із життя історичних осіб, літературних персонажів.

Насамкінець учасники квесту спробували проаналізувати наукові дослідження, пов’язані з семантикою імен. Всі присутні позитивно відгукнулися про роботу у новій залі, що сприяє невимушеному комфортному спілкуванню та творчості.

DSC 6924

DSC 6954

DSC 7137

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве