Цивільна авіація України: поступ у майбутнє

55512 квітня 2018 року в Міжнародний День авіації та космонавтики відбулася науково-практична конференція «Цивільна авіація України ХХІ століття», організована кафедрою історії та документознавства в межах І Міжнародного симпозіуму Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація, присвячена 85-річчю НАУ та 15-річчю НН ГМІ.

На форумі окрім членів оргкомітету, доповідачів, учасників науково-дослідної держбюджетної теми «Авіація і космонавтика України: історія та сучасність» кафедри історії та документознавства були присутні викладачі та студенти різних інститутів НАУ .

Директор гуманітарного інституту, професор А.Г. Гудманян від імені адміністрації Національного авіаційного університету привітав учасників конференції та зачитав телеграму-привітання від президента ВАТ «Мотор Січ» Героя України В.О. Богуслава. В телеграмі підкреслювалось, що НАУ «один з самих потужних вищих навчальних закладів в світі, за 85-річну історію в стінах НАУ підготовлено понад 250 тисяч висококваліфікованих спеціалістів, серед яких відомі вчені, керівники авіаційних компаній, підприємств і організацій…», а «гуманітарний інститут забезпечує авіаційну індустрію висококваліфікованими фахівцями гуманітарних і соціально-політичних спеціальностей».

Тематика доповідей була присвячена трьом основним напрямкам - тенденціям вітчизняного літакобудування на сучасному етапі, інноваційному розвитку інфраструктури цивільної авіації України та авіаційній освіті в Україні у ХХІ ст. В програмі конференції було заявлено 27 доповідачів. На конференції із значним інтересом було заслухано, зокрема, виступи Залінського І.Л. – начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державної авіаційної служби України, Суслової Г.А. – професора, директора Інституту ІКАО НАУ, Личика В.І. – доцента НАУ, голови комітету авіаційної наземної техніки Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації, Бугайко Д.О. – доцента НАУ, заступника начальника відділу міжнародних зв’язків та ін. Виступи доповідачів у підсумку засвідчили, як зазначив заступник голови оргкомітету професор Гребенніков В.М., що Україна і нині залишається не тільки авіаційною державою, але й зберігає статус однієї з 9 передових держав з-поміж 192 країн членів Міжнародної організації цивільної авіації, які проектують, створюють, експлуатують, готують висококваліфікованих авіаційних фахівців, демонструють свої досягнення на міжнародних авіасалонах та надають певну допомогу іншим країнам.

IMG 4744

IMG 4746

IMG 4747

IMG 4748

IMG 4753

IMG 4759

IMG 4761

IMG 4766

IMG 4775

IMG 4782

IMG 4787

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве