Політ: Програма та Збірники тез доповідей

5553-6 квітня 2018 року на базі нашого Інституту було проведено 13 секцій XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Зазначені секції, що традиційно об’єднуються у напрям «Гуманітарні науки», зібрали більше 600 учасників, 40 з яких представляли заклади вищої освіти України, Білорусії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Литви, Латвії.

До початку роботи конференції за напрямом «Гуманітарні науки» було підготовлено програму, а за результатами проведення – двотомник наукових праць.

Усі студенти, які взяли участь у роботі секцій, можуть завантажити зазначені матеріали, а також зробити ксерокопії на кафедрах Інституту.

Адміністрація НН ГМІ висловлює щиру вдячність кафедрам Інституту, відповідальним кафедр за наукову роботу зі студентами, членам Науково товариства молодих учених Інституту, завідувачу Сектором організації науково-дослідницької діяльності молодих вчених Л.В. Геращенко, а також студентам і молодим ученим, які долучилися до організації заходу.

Завантажити програму за напрямом «Гуманітарні науки»

Завантажити Збірник тез доповідей (Том 1)

Завантажити Збірник тез доповідей (Том 2)

Адреса Інституту:

Дирекція Інституту: