Навчатися – до НАУ!

55527 лютого 2018 року доцент кафедри англійської філології і перекладу Сітко А.В. з профорієнтаційною метою відвідала Київську ЗОШ І-ІІІ ст. № 54, де ознайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу, переліком спеціальностей та особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

Майбутніх абітурієнтів цікавили також особливості вступної кампанії 2018 року, специфіка перекладацької діяльності, організація наукової діяльності та навчального процесу, умови проживання в гуртожитках та дозвілля в університеті. Школярі дізналися також, які особливості студентського дозвілля в цьому вищому навчальному закладі, чи є тут можливості самореалізації, чи застосовуються сучасні інформаційні технології в організації навчальної діяльності. 

До уваги учнівської молоді було представлено презентацію про університет, рекламні ролики. Інформація викликала жваве обговорення у майбутніх абітурієнтів, адже перспектива бути студентом одного з найкращих університетів України зацікавила багатьох учнів.

DSCN2753

DSCN2755

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве