Участь у міжнародному транслатологічному дослідженні

55522-23 січня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри англійської філології і перекладу взяли участь у міжнародному он-лайн опитуванні викладачів академічних програм з підготовки перекладачів, що проводиться Гранадським університетом (Іспанія) в більше ніж 50 країнах світу.

Мета дослідження – зрозуміти ставлення перекладачів, що працюють з різними парами мов, до проблеми напрямку перекладу та з’ясувати методичні підходи до навчання майбутніх перекладачів, які є носіями рідної мови та культури, різних напрямків перекладу.

Результатом дослідження повинні стати рекомендації щодо підвищення якості програм підготовки перекладачів, зокрема, мовної кваліфікації педагогічного персоналу, змісту та методики навчання перекладу з метою підвищення професійної універсальності майбутніх фахівців. Участь в опитуванні дала викладачам Національного авіаційного університету можливість поділитися власним досвідом з проблематики дослідження та продумати шляхи удосконалення процесу формування фахових компетентностей студентів-філологів.

CAM05494

CAM05496

DSCN5951

Granada

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве