Інтернет-конференція в ГМІ

1426 квітня 2012 року студенти напряму «Документознавство та інформаційна діяльність» були учасниками Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики та документознавства», яка проходила в Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Метою проведення цього заходу було сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді з різних країн. Учасниками конференції стали представники Національного авіаційного університету (Україна), Московської юридичної академії ім. О.Є. Кутафіна (Російська Федерація), Каспійського державного університету технологій та інженерінга ім. Ш. Єсенова (Казахстан). Інноваційною стала форма організації роботи конференції, яка проходила за посередництва Інтернет-технологій і програми Skype.

Використавши сучасні технології зв’язку, на пленарному засіданні виступили студенти кафедри історії та культурології Гуманітарного інституту НАУ – З. Свердлик і І. Швидь. Тези доповідей вісьмох студентів опубліковано в збірнику матеріалів конференції. У підготовці й проведенні цього заходу активну участь взяли викладачі Гуманітарного інституту – І.І. Тюрменко, С.В.Литвинська, І.В.Братусь.