Американські та британські студії!

ГМІ новый размер25-27 квітня 2012 року на базі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувається V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми філології, американські та британські студії». Співорганізатори конференції - Львівський національний університет ім. Івана Франка та відділ преси, освіти та культури посольства США в Україні. Цього року в конференції беруть участь учені-філологи зі США (Університет Центральної Флориди), Німеччини (Університет міста Магдебурга), Росії (Національний дослідний інститут Вищої школи економіки, м. Москва), Голландії (Організація постійної освіти, м. Амстердам), Швейцарії (відділ зв’язків з громадськістю ООН) та багатьох міст України. З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор Артур Гудманян. Засідання конференції відбуватимуться в таких секціях: «Прикладна лінгвістика», «Американські та британські студії», «Проблеми сучасної інтерпретації творів зарубіжної літератури». Планується проведення майстер-класу Керол Геддевей, провідного фахівця Державного Відділу США.