Переможці програми «Завтра.UA»

_Фінішував конкурс студентських наукових робіт, організований у рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA» всеукраїнською благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». У конкурсі брали участь 1859 студентів з усіх ВУЗів України. За результатами конкурсного відбору 320 учасників стали стипендіатами. Серед них - студентка нашого інституту напряму «Філологія» Ольга Денисенко. Конкурсна робота Ольги була присвячена дослідженню у галузі прагматики та когнітивістики, принципам перекладу рекламних слоганів з позиції лінгвістики. Оля полюбляє грати на бандурі, співати, танцювати, читати, подорожувати. Нині планує вступати до магістратури, а потім мріє здобути другу освіту за кордоном. Вітаємо нашу студентку зі значним здобутком та бажаємо їй нових звершень!