День народження Гуманітарного інституту!

den-rozhdeniya-kompanii-2810 квітня 2003 року наказом ректора було створено Гуманітарний інститут, який очолив доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян. За роки свого існування інститут пройшов нелегкий шлях становлення, результатом чого стало формування цілісного, високопрофесійного колективу однодумців, який з усією відповідальністю ставиться до справи підготовки молодих фахівців з філології, документознавства, соціології, психології, соціальної роботи. Не дивно, що на День народження інституту завітали як його випускники, так і колеги та партнери по науковій, освітній і виховній роботі. Гостей щиросердечно зустрічали викладачі та студенти інституту, які підготували цікаву програму святкування з вікторинами, танцювальними конкурсами, розіграшами подарунків тощо.

На урочистому засіданні Вченої ради інституту директор А.Г. Гудманян привітав колег з Днем народження ГМІ та побажав їм здоров’я, натхнення до творчості, успішних студентів і наукових звершень. Завершилося свято в клубі FORSAGE, де студенти ГМІ репрезентували чутливо-інтригуючу модель людських стосунків.

Вітаємо Гуманітарний інститут з Днем народження і бажаємо йому процвітання на славу нашого рідного університету.