Уболіваємо за наших!

ГМІ новый размер6 квітня в 4-й день «Студентської весни-2012», на сцені виступала команда нашого інституту. Перша частина виступу відбулася в стилі відомої англійської казки «Робін Гуд», де рідний університет назвали Шервудським лісом. Головною ідеєю було викрадення студентської шари, яку згодом герої Робін Гуд і Робін Гад повернули на місце. Дотепне відео «Студентська рада» (ковер на фільм «Пірати Карибського моря»), феєрична пісня дияволиці, запальний танець піраток, мініатюра «Рибалка» – все відбувалося у морському порту з маяком. Бурхливі оплески… Фінальна пісня…«Хвилина слави» ГМІ-шників! Адміністрація Гуманітарного інституту висловлює подяку команді за гідний виступ!