Напрям «Гуманітарні науки» конференції «Політ»

polit20124 квітня 2012 року Гуманітарний інститут приймав гостей ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян, який привітав учасників конференції та зазначив, що наука є основою і джерелом суспільного прогресу.

На пленарному засідання виступили: завідувач відділу зарубіжної філософії Інституту філософії НАН України, доктор філософських наук, професор В.В. Лях, фахівець з авіаційної англійської мови О.М. Ніколенко (Росія), аспірантка Інституту соціології НАН України А. Дячук, завідувач лабораторії професійної діяльності ГМІ Л.Рябокінь, студент ІІ курсу напряму «Психологія» ГМІ Е. Миролюбов. Доповіді учасників конференції відрізнялися актуальністю, гостротою піднятої проблематики, закликали до вирішення запитів сучасного суспільства та викликів майбутнього людства. Подальша робота конференції відбувалася в секційному форматі.