Наукові напрями кафедри:

Кафедра політології та соціальних технологій проводить науково-дослідну роботу за напрямом: соціальна політика: стратегія та основні шляхи реалізації в практиці соціальної роботи.

Науково-дослідна робота включає такі теми:

• соціальні проблеми сучасного українського суспільства та їх відображення у соціальній політиці держави;
  • організація системи соціальної політики та управління нею;
  • соціально-психологічні аспекти соціальної роботи.

Наукова робота зі студентами

На кафедрі політології та соціальних технологій працює студентський науковий гурток: «Школа соціального працівника» (кількість залучених студентів – 25). Керівник та члени гуртку щомісячно проводять організаційні засідання, на яких обговорюють актуальні проблеми розвитку соціальної роботи в сучасному світі. Члени гуртків також беруть участь в організації та проведенні "круглих столів" та студентських конференцій, які проводились кафедрою. Кафедра залучає студентів та молодих вчених до участі у кафедральних наукових дослідженнях.