День відкритих дверей Гуманітарного інституту

welcome-sign-117 березня 2012 року відбулася зустріч адміністрації Гуманітарного інституту з абітурієнтами та іх батьками. В холі 8 корпусу представники студентської ради ГМІ щиро вітали майбутніх абітурієнтів, пропонували їм рекламно-інформаційні буклети, календарі з символікою інституту, проводили екскурсію стінами університету. Об 11 годині в ауд. 8.104 розпочалася офіційна частина Дня відкритих дверей. З вітальним словом та розгорнутою презентацією Гуманітарного інституту виступив директор Гудманян Артур Грантович.

Під час презентації присутні переглянули три фільми про діяльність інституту та структуру студентського самоврядування в НАУ, які справили на присутніх неабияке враження. По закінченню вступного слова, наші майбутні студенти мали змогу поставити питання щодо навчальної і виховної складової освітнього процесу, умови проживання в гуртожитку, студентське дозвілля та інші. Маємо надію, що наш навчальний заклад стане альма-матер для більшості присутніх на Дні відкритих дверей Гуманітарного інституту, адже навчання в Національному авіаційному університеті – це якість, престиж і впевненість у майбутньому!

_021

_011