Інтелектуальна майстерня

1392204471-4605-intellektНа кафедрі української мови та культури стартував інноваційний тренінг для викладачів «Секрети успішної комунікації у викладанні». Унікальний авторський курс проводить доцент кафедри української мови і культури, к. п. н., сертифікований тренер з інноваційного розвитку особистості Оксана Сєдашова.

Цей курс створено для підвищення комунікативних компетенцій професорсько-викладацького складу ВНЗ та формування інноваційного світогляду. Протягом п’яти модулів курсу його учасники навчаться:

• зчитувати інформацію про людину по її тілесних проявах і словах;
  • визначати, за допомогою якого каналу сприйняття людина спримає інформацію;
  • управляти своїми емоціями – різноманітними станами (швидко переключатись, створювати нові стани, змінювані свій стан і настрій);
  • управляти своїм мисленням – працювати з переконаннями та звичками;
  • попереджати та розв’язувати конфліктні ситуації;
  • відкривати та використовувати свої приховані здібності;
  • майстерно вести бесіду;
  • легко встановлювати і підтримувати позитивні відносини з людьми;
  • грамотно управляти будь-якими ситуаціями;
  • успішно виступати на публіці;
  • швидко та ефективно обробляти масиви інформації;
  • долати будь-які обмеження і впевнено дивитись у майбутнє;
  • інноваційно вести навчально-науковий процес за допомогою технік креативу.

Кожен модуль проходить у форматі воркшопу – 50% теорії, 50% практики. Учасник отримує групові заняття з практичним опрацюванням, домашні завдання, робочий зошит та сертифікат по закінченню курсу.

Тренінг «Секрети успішної комунікації у викладанні» доступно для науково-педагогічного персоналу всіх інститутів, факультетів, кафедр, коледжів та інших підрозділів НАУ. Дізнатись подробиці та замовити його можна, звернувшись на кафедру української мови та культури: 8.901, т. 406-77-14; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Запрошуємо колективи кафедр до співробітництва!

Logo OS ukr

Адреса Інституту: