VІI Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології та перекладу запрошує взяти участь у VІI Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. Конкурс проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8. До участі у конференції запрошуються студенти 3–5 (6) курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія».

У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади українською мовою запропонованого уривку (див. Додаток 1) та заповнені анкети (див. Додаток 2) до 20 квітня 2016 р. Комісія у 5-денний термін перевіряє роботи та інформує учасників про можливість або неможливість участі в другому турі конкурсу. Дата проведення другого туру – 26 квітня 2016. Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Робота на конкурс». Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

Другий відбірковий (усний) тур конкурсу проводитиметься на базі Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ. Визначення переможців конкурсу здійснюється конкурсною комісією простою більшістю голосів.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Завантажити додатки…

Адреса Інституту: