Американські та британські студії: запрошуємо до співпраці

555Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики запрошує вчених, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів до участі у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції  «Американські та британські студії: мовознавство, літературознавство, міжкультурна комунікація». Конференція відбудеться 14-15 квітня 2016 року.

Передбачається робота секцій:

Проблеми сучасної інтерпретації творів зарубіжної літератури
Американські студії
Прикладна лінгвістика

У програмі роботи конференції – пленарне засідання за участі відомих українських і зарубіжних науковців, робота у секціях, майстер класи. Всі учасники отримають збірники матеріалів конференції та матимуть змогу опублікувати свої доповіді у формі наукових статей у періодичному фаховому науковому виданні НАУ. Участь у нашій конференції – чудова можливість розширити коло Ваших наукових зв’язків, знайти однодумців за професійними інтересами, ознайомитися з новітніми тенденціями сучасних досліджень та чудово провести час у колі друзів та колег!

Завантажити інформаційний лист…