V Міжнародна науково-практична конференція

748133_3Кафедра англійської філології і перекладу запрошує Вас узяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 6-7 квітня 2012 р. До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти. Наукова тематика конференції охоплює такі напрями: 1) фаховий переклад – актуальні проблеми і перспективи; 2) термінологія та переклад; 3) соціокультурні і прагматичні аспекти перекладу; 4) лексичні, граматичні і стилістичні аспекти перекладу; 5) перекладацька традиція і перекладознавство; 6) підготовка перекладачів на сучасному етапі.
Інформаційний лист та бланк заявки можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".