Українська мова: вчора, сьогодні, завтра

220px-Azbuka_1574_by_Ivan_FyodorovЩороку під егідою Інституту української філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проходить Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Вона об’єднує провідних спеціалістів України в галузі української мови, писемності та літератури. Цього року серед запрошених були й викладачі та студенти нашого  інституту, виступи яких відзначалися особливою актуальністю і дискусійним характером. Не дивно, що за підсумками роботи конференції, яка відбулася ще 10 листопада 2011 р., оргкомітет прийняв рішення опублікувати роботи наших студентів у матеріалах конференції. Вітаємо кафедру українознавства з цим успіхом, а студентам бажаємо плідної наукової роботи. Адже, дослідження з історії та сьогодення української культури – важлива складова нашої ідентичності як народу, держави, рівноправного члена європейської родини.