Зустріч керівництва університету з викладачами кафедри англійської філології і перекладу

nau8У перший день зими Гуманітарний інститут приймав високих гостей – голову Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки, народного депутата України, першого проректора нашого університету Максима Георгійовича Луцького та проректора з навчально-виховної роботи Ярослава Вікторовича Козачка. На зустрічі були присутні науково-педагогічні працівники та навчально-допоміжний склад кафедри англійської філології і перекладу, а також адміністрація Гуманітарного інституту.

У вступному слові Максим Георгійович майстерно налаштував аудиторію на відверту розмову, яка в подальшому нагадувала сімейну нараду однодумців, людей, об’єднаних спільною метою, принципами, ідеалами, баченням майбутнього. Як наслідок, жодна сфера буття університету не залишилась поза увагою. Навчальний процес, виховання молоді, умови праці, наукова діяльність, гуртожитки, будівництво житла для викладачів, фінансові можливості, перспективи – усі ці непрості питання знайшли відповідь.

Сподіваємось, що подібні зустрічі стануть традиційними, адже публічне обговорення наукової, освітньої і виховної політики університету, безпосереднє роз’яснення соціальних ініціатив керівництва, чітке розуміння стратегій розвитку дозволяє сформувати той колектив однодумців, який здатен не лише розв’язувати поставлені завдання, а й рухатися уперед.