Рідне слово!

news24 листопада у читальній залі бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «О слово рідне! України слово!», приурочений до Дня української писемності та мови. Він був організований силами викладачів кафедри українознавства і працівників науково-технічної бібліотеки НАУ на чолі зі старшим викладачем  Гуманітарного інституту Тетяною Чухліб і завідувачем читальної зали літератури з українознавства Оксаною Лазаренко.

У заході взяли участь викладачі Гуманітарного інституту – професор кафедри соціології та соціальних технологій Леонід Тупчієнко та професор кафедри історії та культурології Михайло Геращенко, а також викладач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Олександр Чабах. Лейтмотивом їх виступів стала думка про те, що мова – це основа людського буття, яка, незважаючи ні на які перешкоди, вже багато століть поєднує колишні й майбутні покоління в єдине історичне ціле. Тож бережемо і збагачуємо нашу мову.