Студрада - основа студентського братства ГМІ

677489_99816635Студентська рада – це орган студентського управління, який забезпечує і захищає права та інтереси студентів. Органи студентського самоврядування сприяють всебічному розвитку особистості студентів, формуванню у них навичок майбутнього організатора, керівника, направлені на удосконалення навчально-виховного процесу, виховання духовності і культури студентського братства, стимулювання студентської молоді до соціальної активності та відповідальності за доручену справу. Студентська рада Гуманітарного інституту дбає про долю своїх студентів і завжди занурена в роботу, намагаючись зробити все можливе для урізноманітнення буденного життя інституту. Ми піклуємося про вас та ніколи не оминемо увагою звернення з проханням допомогти, завжди врахуємо ваші ідеї відносно проведення культурно-розважальних заходів, конкурсів, круглих столів тощо. З нами цікаво. Чекаємо на вас!