Показова лекція

news

22 листопада 2011 р. в ауд. 8.1007 відбулася показова лекція завідувача кафедри філософії, доктора філософських наук, професора Дротянко Любов Григорівни на тему «Методологічні основи наукового пізнання». У лекції, розрахованій на студентів, які навчаються в магістратурі за спеціальністю «Соціологія», були розкриті питання наукового методу і методології, проаналізовані методологічні принципи і рівні наукового пізнання, виявлено роль інтуїції та творчості в розвитку науки. Лекцію відвідали викладачі кафедри філософії професор Є.Ф. Сластенко, доценти Н.М. Сухова, Л.В. Каднікова, М.А. Абисова, асистенти Т.Г. Шоріна, І.П. Скиба, а також представник навчального відділу університету. Лекція носила проблемний, творчий, діалогічний характер і проходила з використанням сучасних мультимедійних технологій.