Практика перекладу в «польових» умовах

Сучасна авіація – це перш за все міжнародна співпраця. Очевидно, в глобалізованому світі вона неможлива без взаєморозуміння. Обмін науковими публікаціями, розробка і впровадження інноваційних технологій, дослідження кон’юнктури ринку, вивчення світового досвіду, керування рухом повітряних суден, підготовка пілотів – ці та багато інших аспектів авіаційної промисловості потребують висококваліфікованих спеціалістів з перекладу.

plane

Відповідаючи на запити сьогодення, 2 грудня 2011 року студенти Гуманітарного інституту напряму «Філологія» у рамках дисципліни «Практика перекладу англійської авіаційної термінології» відвідали Музей авіації НАУ в аеропорту Жуляни. На власні очі молоді фахівці змогли побачити елементи конструкції літальних апаратів, побувати в кабіні пілота. Упевнені, що подорож до світу авіації, яка стала можлива за підтримки керівництва університету, покращить знання студентами авіаційної термінології, сприятиме підвищенню їх мотивації до навчання, актуалізує прагнення стати професіоналом своєї справи, свого покликання єднати людей.

DSC_0032a

DSC_0034a