Викладач. Студент. Довіра!

0000ata8Взаємодія студентів і викладачів, особливо в позааудиторний час, - важлива складова навчання та виховання. Адже, вона формує довіру, повагу, допомагає розкрити особистість усіх суб'єктів освітнього процесу, встановлює невидиму лінію зв'язку, що надовго поєднує людей. Так вважають доценти кафедри соціології і соціальних технологій Наталія Гаріївна Ісхакова і Олег Анатолійович Блінов, які значну увагу приділяють виховній роботі зі своїми студентами.

DSC04080

DSC04084

Студенти І та ІІІ курсу соціальної роботи та соціології разом відвідали концерт на Хрещатику
під час святкування Дня студента 2011

DSC04085

"Роби як ми, бо ми найкращі!" Старші курси студентів соціальної рототи в усьому приклад для молодших

DSC04091

Майбутні соціальні працівники представляючи студентський волонтерський рух
Києва пройшли урочистою ходою по Хрещатику. Листопад 2011

DSC04114

"Ми заслуговуємо на довіру влади!" Хода волонтерів за здоровий спосіб житя
організована Головним управлінням у справах сім ї, молоді та спорту Київської міської адміністрації
за участю Київського міського центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді. Листопад 2011 рік

DSC04098

Ми веселі сміливі та активні адже ми майбутні соціальні працівники!

DSC04100

"Долаючи всі перешкоди ми йдемо до перемоги!" Соціальні працівники не зупиняться у боротьбі за здоровий спосіб життя.

P9290001

Студенти 4 курсу спеціальності соціальна робота на практичному занятті у
Центрі психології сім ї "Лелека". Майстер - клас проводить керівник Центру Дугельна Тетяна Миколаївна.

P9290005

Майбутні фахівці із соціальної роботи опановують практичну сторону професії, набираючись досвіду у професіоналів.

P9290006

Після важного практичного заняття можна відпочити та вільно поспілкуватися із фахівцями - профі.