Всеукраїнський конкурс студентських робіт

a_cefc02e6Шановні колеги і студенти! Щороку під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, в якому може брати участь талановита і здібна до науково-дослідної роботи молодь. Конкурс відбувається у два тури. Перший тур проходить у Вищих навчальних закладах, у яких навчаються учасники конкурсу.

Пропонуємо вам ознайомитись з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо Порядку проведення та умов участі у конкурсі. Ваша участь підтвердить високий науковий потенціал студентської науки в Гуманітарному інституті, а перемога – стане гарним початком вашої наукової кар’єри, допоможе при вступі до магістратури, при розподілі на роботу, буде предметом гордощів ваших викладачів і батьків. Тим більше, що шанси на перемогу доволі гарні, адже 25% усіх робіт, що приймають участь у ІІ турі конкурсу, відзначаються дипломами. Із них 20% робіт нагороджуються дипломом І ступеня, 32% – ІІ і 48% – дипломами ІІІ ступеня.

Для участі у І турі конкурсу необхідно до 2 грудня 2011 року представити необхідний пакет документів та конкурсну роботу (див. Додаток 1 Наказу) до конкурсної комісії (ауд. 8.708 – Ягодзінському Сергію Миколайовичу).

У термін до 8 грудня конкурсна комісія визначить по три роботи з кожного напряму (див. Додаток 3 Наказу), які будуть рекомендовані до участі в ІІ турі конкурсу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до ваших наукових керівників та до науково-методичного відділу Гуманітарного інституту (ауд. 8.708, тел. 406-77-26). Поспішайте!

Бажаємо вам перемоги!

завантажити наказ МОНМС України № 1187 від 13.10.2011 р.
(у тексті наказу червоним виділено моменти,
на які слід звернути особливу увагу в І турі конкурсу)