Boss' Day

19496-otkrytki-den-shefaСучасне життя сповнене психічного та інформаційного перенавантаження. Стреси, шалений темп, зростаючі професійні вимоги, потреба в перекваліфікації і безперервній освіті, страх перед безробіттям нерідко стають причинами розгубленості людини, призводять до втрати нею сенсу існування, зводять життя до деякої сукупності функцій. Тяжко вирватися з такого замкненого кола. Сучасна людина, попри всі принади цивілізації, технічний і технологічний прориви, як і раніше потребує турботи, теплого слова, підтримки, щирої поради. Ознакою нашого часу є те, що першою, після найближчих членів родини, для нас є постать нашого керівника, шефа, директора, завідувача, координатора, супервайзера.

Саме його особистісні якості – чесність, справедливість, прагнення до досконалості, турбота про підлеглих, уважність до їх проблем і здібностей стають у кінцевому рахунку значно важливішими за заробітну платню і є надійною передумовою загального успіху команди. Не дивно, що в світі з’явилося професійне свято – День Боса, яке щорічно відмічається 16 жовтня в США, Великобританії, Австралії, Південній Африці та деяких інших країнах.

У цей день колектив Гуманітарного інституту вітає своїх керівників - директора інституту Артура Грантовича Гудманяна та завідувачів кафедр з вашим професійним святом. Бажаємо вам гарного настрою і здоров’я, творчих ідей, здорового егоїзму і поміркованого скептицизму.

Наші керівники

boss