День психічного здоров'я

psychology004Світова організація охорони здоров’я та Світова федерація психічного здоров’я при підтримці ООН кожного року 10 жовтня відмічають День психічного здоров’я. Основним гаслом цієї дати є: «Немає здоров’я без психічного здоров’я». Справді, в наш час кожен 7-мий житель Європи страждає від різного роду психічних розладів і хвороб. Алкоголізм, шизофренія, депресії, наркотична залежність, розумова відсталість, хвороба Альцгеймера, інформаційне перевантаження супроводжують сучасне суспільство, ставши його дамоклевим мечем. І ніхто не зможе вберегтися від цих недугів, якщо не турбуватиметься про власне психічне здоров’я. Приємна музика, щирі друзі, гарна книга, тиха бесіда з цікавими вам людьми, сентиментальний фільм, відверте захоплення улюбленою справою, усмішка коханої людини зведуть нанівець небезпеки руйнування особистості, оточать її надійним захисним бар’єром, стануть передумовою тривалого і щасливого життя. З нагоди Дня психічного здоров’я вітаємо наших колег з кафедри авіаційної психології і кафедри педагогіки та психології професійної освіти з їх професійним святом.

Нам нечего делить в этом мире..
берегите друг друга!