Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Гуманітарного інституту допоможе зробити твої студентські роки незабутніми!

d4ef678e9cebe2da602abc38257c3d4eСидіти в гуртожитку, вимірювати капцями коридори та нудьгувати не для тебе? Тоді хапай свій творчий потенціал, юнацький запал і гайда до нас – у Первинну профспілкову організацію студентів та аспірантів Національного авіаційного університету Гуманітарного інституту. Тут місце саме тобі – запальному, ініціативному та готовому здобути неймовірний досвід лідера!

Студентське буття – хаотичне й бурхливе. Воно об’єднує одночасно навчання, культурний розвиток й особисте життя. Щоденні проблеми, які іноді збивають з пантелику, можуть гальмувати процес становлення студента як особистості. Часто він не може знайти себе й не дивно, що багато хто не може викладатися на всі 100%, приховує в собі якості, що можуть допомогти не тільки йому самому, а й іншим.

Профспілка допомагає кожному, хто поринув уже в студентське життя: виявляє у студентів лідерські та організаторські здібності та захищає права юного студентства.

Хто вже є членом профбюро й бере активну участь у творчому осередку ППОСА НАУ – знає, наскільки жваво і весело там протікає життя. Тут поринаєш у цікавий світ, неспокійний та захоплюючий. Ця організація для тих, хто не може всидіти на місці.

Профспілка надає консультативну допомогу та інформує студентів про їх права та обов’язки, надає матеріальну допомогу, розповсюджує проїзні квитки в міському транспорті, надає можливість поселитися студентським сім’ям, сприяє поліпшенню умов проживання у гуртожитках, надає запрошення на різноманітні концерти дискотеки, акції, змагання, театри, вистави, музеї, галереї, виставки, забезпечує пільговими квитками в санаторій-профілакторій. Тут же самі студенти організовують різноманітні заходи, змагання: фестиваль «Студентська весна», КВК, фестиваль першокурсників «Березневі паростки», конкурси «Міс та Містер НАУ» та інші. Тут проходять тренінги з лідерства, креативності, самовдосконалення. Кожен бажаючий може взяти участь у щорічних волонтерських, туристичних проектах за кордоном, які організовує ППОСА НАУ. Студенти не втрачають свій шанс і реалізовують свої мрії та задуми саме за допомогою профспілки.

Творчі, талановиті, самостійні, непередбачувані, прогресуючі студенти профбюро – майбутні лідери, фанатики своєї справи, яких надихає життя на звершення нових ідей та проектів.

Приступай до справжнього студентського життя з однодумцями, друзями, колегами, йдучи під гаслом «Не зволікай! Експериментуй! Твори!». Не бійся реалізовувати свої мрії!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве