«Вже осені було передчуття…»

28 вересня 2011 р. напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні читального залу Науково-технічної бібліотеки НАУ відбувся перший у цьому навчальному році літературно-музичний вечір «Вже осені було передчуття…». Він був організований співробітниками кафедри українознавства і Науково-технічної бібліотеки НАУ на чолі зі старшим викладачем Гуманітарного інституту Тетяною Чухліб, завідувачем читальної зали літератури з українознавства Оксаною Лазаренко та заступником по роботі зі студентами ГМІ Жанною Івановою. В цій роботі їм допомагали студенти факультету комп’ютерних наук, комп’ютерних систем, літальних апаратів, а також Інституту аерокосмічних систем управління.

Як зазначають організатори, нинішній захід якісно відрізняється від попередніх йому подібних. Якщо раніше літературний вечір зводився просто до декламування поетичних та читання прозових творів, - класичних чи власного написання, - то цього разу були використані акапельне виконання пісень, жива музика, хореографія та комп’ютерна презентація, які супроводжували все дійство. Тож поціновувачі осінньої тематики мали змогу подивитися на народні танці Дарії Михайловської, послухати етнічні мотиви у виконанні Ірини Поплавської, Тетяни Ткач і Світлани Суслової, отримати екскурс в сучасну українську музику під акомпанемент гітар Миколи Боберського, Андрія Новосельського, Руслана Зарічного та Сергія Білоброва і насолодитись саксофонними імпровізаціями Сергія Олексієнка. Не було забуте і традиційне для вечорів декламування: цього року на суд аудиторії лірику власного написання представила студентка Оксана Горбунова.

Після закінчення концертної програми присутніх було запрошено почастуватися дарами осені. А тим студентам, для яких ця осінь у стінах університету – остання, вручили символічні подарунки.

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве