Небайдужим до долі викладача і пілота

haberПротягом 2004-2011 років студенти напряму «Психологія» мали змогу отримувати ґрунтовні знання з психології авіаційного спорту, авіаційної психології та психології діяльності в особливих умовах завдяки професійному досвіду та викладацькому хисту старшого викладача кафедри авіаційної психології Павла Станіславовича ХАРАБЕРЮША.

За цей час Павло Станіславович, поєднуючи викладацьку роботу з льотною справою, не зупинявся на місці і у своїй льотній кар’єрі та пройшов шлях від командира планерної ланки Центрального аероклубу ім. О.К. Антонова ТСО України до головного льотного інструктора FTO Міжнародного авіаційного центру підготовки, допомагаючи українським пілотам пройти перепідготовку на сучасні повітряні судна.

Але сталося так, що 15 вересня 2011 р. в одному з польотів виникла особлива ситуація, в якій лише майстерність Павла Станіславовича дозволила уникнути катастрофічних наслідків та врятувати життя обох пілотів.

Нажаль, Павло Станіславович зазнав серйозних травм. Його було прооперовано у Інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова, і усе найгірше вже у минулому. Але попереду – непростий шлях до повного одужання і повернення до льотної роботи, без якої Павло Станіславович себе не уявляє. Всі небайдужі, хто готовий допомогти Павлу Станіславовичу у подоланні труднощів лікування, забезпечення ліками тощо, можуть звернутися до вченого секретаря кафедри авіаційної психології Пономаренко Я.І., ауд. 8-1201.

Побажаємо Павлу Станіславовичу скорішого одужання та повернення до обох улюблених справ – польотів та викладацької роботи!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве