Посвята першокурсників: студрада-рімейк!

00001311Запис у щоденнику першокурсника. 22 день навчання. Майже не блукаю по університету. В ліфт, як і раніше, старшаки не впускають. Пропонують займатися фізкультурою, при цьому перешіптуються і якось дивно посміхаються. Був у бібліотеці - набрав книг з невідомими назвами і таємним змістом. Запізнився на пару. Мабуть, викладач мене запам'ятав. Відчуваю, що отримаю двійку. Сумую за шкільними роками. Ще кілька місяців тому першокласники розступалися в буфеті, а восьмикласники радо пригощали пиріжками. Невже це кінець?


 

Студрада. Результати спостереження за першокурсниками. 22 день холодної війни. Блокування ліфту призвело до неочікуваного результату - за три тижні ними досконало вивчена інфраструктура корпусу. Окуповані всі таємні місця. Направити студента замість навчальної аудиторії в кабінет директора неможливо. З фізкультурою час завершувати, а то їх вже нам в приклад ставлять на кафедрі спортивної підготовки. Підмінені підручники з опору матеріалів і математичного аналізу замість психології і соціології необхідно терміново вилучити. Експеримент довів - вони вивчають усе, що їм дають. Причому досконало. Знову їх ставлять нам в приклад. Трохи дратує! Залякування викладачами не призвело до бажаного результату. Молодь впевнена в собі. Навіть двійок не отримують. Черговий раз нам ставлять їх у приклад, паралельно погрожуючи відрахуванням. У буфеті поводять себе дивно. Створюють власну чергу з іншого краю. Буфетниця їм симпатизує. Кращі шматки піци бронює для них ще зранку. Все можна пробачити, але не голод!

Рішення студради: прийняти першокурсників до студентського братства Гуманітарного інституту через посвяту в "мінуса",  наділити їх рівними правами і обов'язками.

Відкидаючи жарти, студентська рада щиро вітає першокурсників з посвятою у стилі квест!

Гордо і сміливо носіть ім'я "студент" та примножуйте славу Гуманітарного інституту. Ми вам у цьому допоможемо!

Студрада ГМІ

 

_089

_093

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве