21 вересня - Міжнародний День Миру!

1261274979260У кожного з нас є рідні, близькі, знайомі, які свого часу доторкнулися до жаху війни. Старше покоління пам'ятає бомбардування Києва, Одеси, Харкова, Москви, героїчну оборону Севастополя, облогу і голод Ленінграду. Наші батьки доторкнулися до пекла війни в Афганістані, відчули безвихідь Карибської кризи. Сьогодні ми живемо у відносно стійкому світі. Наша держава покладає усіх зусиль, щоб для наших громадян уроки війни назавжди залишилися в історії. І це - наша спільна - загальнолюдська, історична перемога, наша головна цінність і турбота. Адже, підтримка миру - непросте завдання. Недаремно Римський Клуб відніс проблему війни і миру до однієї з глобальних проблем сучасності. Але чи вміємо ми берегти мир? Чи усвідомлюємо ту ціну, яку за нього заплатили наші діди і прадіди? Чи маємо ми майбутнє без миру?

З метою виховання молоді у дусі патріотизму, гордості за свою державу, 21 вересня у всіх групах Гуманітарного інституту на годинах корпоративної культури відбудеться тематична бесіда "Міжнародний День Миру. Відзначення 60-ти річчя Української Ради Миру" .

Бажаємо Вам мирного неба, оскільки лише воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання!

 

"Мы не знали любви, не изведали счастья ремесел,
нам досталась на долю нелегкая участь солдат"
(С. Гудзенко)

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве