Вчена рада Гуманітарного інституту

news
14 вересня 2011 року в ауд. 8.803 відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Одним із ключових питань, винесених на обговорення Вченої ради, був аналіз результатів роботи приймальної комісії.

Завідувачі випускових кафедр - Петренко Олександр Віталійович (кафедра авіаційної психології), Тюрменко Ірина Іванівна (кафедра історії та культурології), Полисаєв Олександр Павлович (кафедра соціології та соціальних технологій), а також заступник завідувача кафедри англійської філології та перекладу Сидоренко Сергій Іванович доповіли про кількісні та якісні показники набору на 1-ий (бакалавр) і на 5-ий (спеціаліст, магістр) курси. Вказуючи на високу конкуренцію на ринку освітніх послуг, наявну демографічну кризу, складнощі цьогорічної вступної кампанії, в переважній більшості доповідачі високо оцінили роботу викладачів і співробітників інституту по залученню абітурієнтів та проведенню профорієнтаційних заходів. Результатом цієї діяльності став один з найвищих показників по Україні з кількості набраних студентів (за профільними спеціальностями) як за державним замовленням, так і на контрактній основі.

Друга частина засідання Вченої ради була присвячена підготовці інституту до зовнішнього міжнародного ресертифікаційного аудиту відповідності стандарту якості ISO 9001, який має відбутися 16 вересня 2011 року. Директор ГМІ Артур Грантович Гудманян зазначив, що ми маємо честь продемонструвати аудиторам реалізацію Системи менеджменту якості на рівні інституту. Іншими словами, оцінка аудиторами Bureau Veritas Certification результативності нашої роботи стане основою для загального висновку щодо ресертифікації університету.

У заключному слові Артур Грантович привітав колег з новим навчальним роком, побажав їм здоров'я, творчої енергії, успішних студентів і висловив надію, що дружня сім'я ГМІ прикладе всіх зусиль задля підтримки високого рейтингу інституту як у нашому університеті, так і в Україні.

 

IMG_1865

IMG_1858

IMG_1870

IMG_1880

IMG_1877

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве