Слово до першокурсників!

IMG_18267 вересня в Актовій залі Національного авіаційного університету відбулася лекція директора Гуманітарного інституту для студентів першого курсу. Подібні заходи вже стали традиційними в нашому університеті, але, тим не менш, кожного разу вони є хвилюючими, сповненими цікавих запитань, відкритого і щирого спілкування адміністрації, кураторів і викладачів з новими членами нашої авіаційної родини.

Звертаючись до аудиторії, директор інституту А.Г. Гудманян відмітив, що виховання освіченої, активної, професійної молоді є невід’ємним атрибутом економічного зростання і політичної стабільності нашої держави. І це непросте завдання ставить перед собою Національний авіаційний університет. Запорукою успішності його вирішення є славетна історія, традиції й міжнародний авторитет нашого університету.

Студенти повною мірою могли пересвідчитися в потужності нашого навчального закладу. На слайдах і відео матеріалах, які супроводжували лекцію, була відображена структура НАУ, приведені документи, що свідчать про його високий міжнародний статус, подана схема розміщення корпусів, гуртожитків, бібліотек, спорткомплексу, вказані відомості про професорсько-викладацький склад.

Водночас, лекція носила проблемний і діалогічний характер. Директор інституту звернувся до слухачів із запитаннями: «Що являє собою сучасна авіація? Яке місце займає гуманітарій в авіаційній галузі?» Пошуки відповідей привели аудиторію до усвідомлення ролі перекладача, психолога, соціолога, соціального працівника, документознавця в структурі авіаційного комплексу. Адже, сьогодні авіація – це не скільки і не стільки математика, фізика, авіоніка, хімія. Перш за все, це люди: диспетчера, пілоти, техніки, бортпровідники, працівники аеропортів тощо. Іншими словами, авіація нашого часу людиновимірна, а тому бути студентом Гуманітарного інституту не лише цікаво, але й почесно та відповідально.

Розповідаючи про здобутки інституту, А.Г. Гудманян зупинився на тактиці, стратегії та інструментарії навчально-виховного процесу, які стали основою якісної підготовки майбутнього фахівця. Адже, участь наших студентів у наукових конференціях, симпозіумах, круглих столах, їх зустрічі з провідними вітчизняними та зарубіжними вченими, програми стажування і міжнародного співробітництва, прекрасні аудиторії, сучасні мультимедійні комп’ютерні класи стали візитівкою Гуманітарного інституту.

Не оминув своєю увагою директор інституту і студентське життя за межами навчальних аудиторій. Екскурсії, конкурси, вікторини, КВК, спортивні змагання, поїздки в інші міста є невід’ємною частиною життя інституту. Вони не лише допомагають відпочити, а й є ефективним інструментом набуття знайомств, розкриття талантів, пошуку нових форм самореалізації.

Підводячи підсумки, А.Г. Гудманян побажав першокурсникам успіхів у навчанні і висловив сподівання, що гасло університету «Жити! Творити! Перемагати!» стане їх студентським кредо.

 

IMG_1820

 

IMG_1806

 

IMG_1801

 

IMG_1833

 

IMG_1837

 

IMG_1840

 

IMG_1846

 

IMG_1849

 

IMG_1844

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве