Майбутнє творять далекоглядні! Три роки зі СМЯ

ISO90011За наказом ректора №72/од з 1 вересня 2008 року в Національному авіаційному університеті впроваджено Систему менеджменту якості, більш відому як ISO 9001. Минули три роки і ми можемо підвести певні підсумки. Оптимізовано систему документообігу, вироблені чіткі критерії якості освітніх послуг, перероблено навчальні програми, стандартизовано методики, підвищено усвідомлення відповідальності. Безумовно, як і кожне нове явище, що впливає на трансформацію усталених відносин та форм роботи, система менеджменту якості теж зіштовхнулася з деякими труднощами впровадження на початкових етапах.

Сьогодні кожен керівник, викладач, співробітник розуміє, що СМЯ освіти - це зручний і ефективний механізм самоконтролю. Він дає змогу миттєво фіксувати проблемні місця освітнього процесу та оперативно здійснювати їх кореляцію. І, що найголовніше, система менеджменту якості - це інструмент, завдяки якому організація адаптується до конкретної економічної ситуації і еволюціонує разом із суспільством, відповідаючи його запитам, тенденціям і перспективам.

Майбутнє творять далекоглядні.

Адміністрація Гуманітарного інституту пропонує своїм співробітникам перелік електронних ресурсів, які повною мірою висвітлюють мету, завдання і механізми реалізації системи менеджменту якості.

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве