Міжнародна науково–практична конференція «Соціальна робота в Україні: національні традиції та міжнародний досвід»

newsКафедра соціології та соціальних технологій Гуманітарного інституту організувала та провела Міжнародну науково-практичну конференцію "Соціальна робота в Україні: національні традиції та міжнародний досвід", відкриття якої відбулося 1 червня 2011 р. У роботі конференції взяли участь близько 50 учених, викладачів та аспірантів з України та Російської Федерації.

Пленарне засідання відкрив голова оргкомітету, доктор філософських наук, професор Олександр Павлович Полисаєв. У вітальному слові до учасників конференції він відмітив неабияку актуальність соціальних та соціологічних досліджень сучасного суспільства, а також виразив упевненість у тому, що матеріали конференції будуть використані при розбудові програми соціальної роботи в Україні.


  На пленарному засідання виступили:  

  1. Хилько М.І., д.філос.н., проф., професор з доповіддю на тему: «До питання про політичну складову соціального забезпечення груп ризику в умовах українських реформ».

  2. Тупчієнко Л.С., к.філос.н., проф., професор кафедри соціології та соціальних технологій ГМІ НАУ з доповіддю: «Міжнародний досвід соціальної роботи: проблеми впровадження в Україні».

  3. Колодій Н.П., співробітник Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району у м. Києві з доповіддю: «Діяльність Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».

  4. Дугельна Т.М., провідний психологічний експерт України, засновник Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА», засновник Всеукраїнської просвітницької програми «Здорова жінка – здорова Україна», засновник Інституту інтегративної психології, голова Правління з доповіддю: «Можливості практичної психології в сучасній Україні».

  5. Блінов О.А., НАУ, к.психол.н., доц., доцент кафедри соціології та соціальних технологій ГМІ НАУ з доповіддю: «Особливості створення професіограми соціального працівника».

  6. Корнілов В.С., к.психол.н., професор кафедри соціології та соціальних технологій з доповіддю: «Організаційно-методичні засади та принципи соціологічного забезпечення соціальної роботи».

  7. Мокляк М.М., д.філос.н., професор кафедри соціології та соціальних технологій з доповіддю: «Співвідношення суспільних та соціальних інтересів в соціальній роботі».

 

P6010004

P6010019

P6010024Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве