Кубок ректора зі стрітболу

55525 березня 2019 року змаганнями зі стрітболу розпочалось вже традиційне для НАУ спортивне свято – «Кубок Ректора НАУ. До програми зазначених змагань, крім стрітболу, входять шахи, стренфлекс, шейпінг. Заключна частина заходу відбудеться 10 квітня. (шейпінг та нагородження переможців) у приміщенні спорткомплексу НАУ, зал №1.

У змаганнях зі стритболу брали участь 10 команд нашого університету. Головний суддя, старший викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК – М. Величенко. До півфіналу увійшли: об’єднана команда ФЕБА та ФТТ, команди НН ІАЕТ, НН ІКІТ, ФАБД.

До фіналу вийшли команди ФЕБА+ФТТ та НН ІАЕТ. У безкомпромісній боротьбі (з рахунком 13:8) «Кубок Ректора» зі стрітболу здобула команда ФЕБА+ФТТ у складі: Снісарь Я., Бондаренко В. та Косяк Д. В боротьбі за «бронзу» з рахунком 10:6 збірна команда ФАБД здолала команду ННІКІТ і посіла ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою та дякуємо всім учасникам змагань!