НАУ – крок у майбутнє

55521 березня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Анастасія Сібрук та старший викладач Надія Сенчило провели профорієнтаційну роботу з Навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа-гімназія І ступеня» Мирноградської міської ради Донецької області у режимі скайп-конференції.

Під час онлайн-бесіди абітурієнти зацікавились гуманітарним напрямком у Національному авіаційному університеті. Викладачі Національного авіаційного університету побажали учням бути сумлінними, розумними, вихованими й освіченими, ознайомили майбутніх абітурієнтів з перевагами вступу до Національного авіаційного університету. Цей навчальний рік дуже важливий для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Перед майбутніми студентами відкриваються тисячі доріг у країну знань і вічних істин справедливості та добра. Абітурієнтам було надіслано роздатковий матеріал для ознайомлення з основними напрямами навчання в університеті.

2019-03-22 17.18.39