Системний підхід у психології

55525 березня 2019 року в межах діяльності навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності кафедри авіаційної психології проведено науково-методологічний семінар на тему «Системний підхід у психології» для студентів-психологів та науково-педагогічних працівників.

Семінар підготовлено та проведено доктором психологічних наук, професором, професором кафедри авіаційної психології Хохліною Оленою Петрівною.

На семінарі обговорювалися можливості підвищення ефективності діяльності психолога на основі використання методології науки, а саме системного підходу як теоретичної позиції щодо розуміння психічного явища, його вивчення, інтерпретації та впливу на нього. На семінарі було розкрито суть підходу, його основні теоретичні положення, досягнуто їх конкретизацію з опорою на базові психологічні знання. У контексті системного підходу розглядалися необхідність порівневого вивчення та поетапного системно-структурного аналізу психічних явищ.

Не дивлячись на методологічний рівень презентованої інформації, її чітке структурування, конкретизація на знайомих прикладах, ілюстрування з використанням змістовної, емоційно наповненої презентації, інтерактивне спілкування, дружня атмосфера серед учасників семінару дозволили присутнім систематизувати та поглибити наукові психологічні знання щодо системного підходу та переконатися у його значенні для діяльності у будь-якій галузі психології.

2

3

4

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве