Спілкування з однодумцями

55525 березня 2019 року викладачі кафедри англійської філології і перекладу старший викладач Гастинщикова Любов Олександрівна та доцент Рудіна Марина Володимирівна взяли участь у методичному семінарі для викладачів англійської мови “Oxford Day” організований представництвом видавництва Oxford University Press в Україні.

Семінар проводив викладач-методист з Великої Британії Мартін Кларк. Семінар був присвячений навчанню письму англійською мовою, зокрема есе, та організації заняття з розвитку усного мовлення в групах «за інтересами». Велику увагу було приділено підвищенню мотивації учнів та студентів у набутті цих компетентностей за рахунок новітніх сучасних матеріалів та засобів, які перекликаються з інтересами підлітків та молоді.